Laboratorium Analiz Lekarskich Farna14 Jaworzno

O naszym laboratorium w Jaworznie

Zapraszamy do korzystania z usług naszej placówki!

Nowoczesne automatyczne analizatory renomowanych firm, doświadczona, wyspecjalizowana kadra, system informatyczny oraz współpraca z wiodącymi ośrodkami diagnostyki laboratoryjnej zapewnią Państwu pełną satysfakcję i wiarygodność naszych analiz.

Jesteśmy na rynku usług medycznych od 1992 roku i w pełni – dzięki jakości naszej pracy – zasłużyliśmy na uznanie.

Byliśmy pierwszą w Jaworznie placówką wykonującą badania hormonalne i inne immunodiagnostyczne. Wykonywaliśmy badania m.in. dla Szpitala w Jaworznie, Szpitala w Mysłowicach oraz Zespołu Lecznictwa Otwartego.

W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług laboratoryjnych, na każdym analizatorze przeprowadzana jest codzienna kalibracja oraz kontrola dokładności i odtwarzalności wykonywanych na nim badań.

Ponadto oprócz codziennej wewnętrznej kontroli jakości Laboratorium uczestniczy w:

Z

Krajowym Programie Kontroli Jakości prowadzonym przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej z siedzibą w Łodzi

Z

Międzynarodowym Programie Kontroli Jakości- prowadzony przez Instytut LABQUALITY z Finlandii. LABQUALITY posiada certyfikat ISO 9002.

Czym się różnimy od konkurencji ?

Pobierany materiał do badań jest analizowany na miejscu bez uciążliwego i długiego w czasie transportu co niewątpliwie wpływa na jakość wykonywanych analiz i praktycznie wyklucza pomyłki w identyfikacji pacjenta.
Autoryzacja wyników badań jest wykonywana przez doświadczonego lekarza praktyka, internistę ,diagnostę laboratoryjnego. Możliwa jest każdorazowo konsultacja medyczna w interpretacji wyników badań, w zaplanowaniu ewentualnej dalszej pogłębionej diagnostyki.
Jest to o tyle ważne, że w placówce komercyjnej pacjenci niejednokrotnie sami bez skierowania od lekarza wykonują badania z którymi później pojawiają się kłopoty interpretacyjne.

UWAGA : Konsultacje diagnostyczne są bezpłatne !
Pobieranie materiału przez doskonale przygotowany i zawsze miły i uśmiechnięty personel, szczególnie ważne u małych dzieci.

Oferujemy badania w korzystnych pakietach dla różnych grup wiekowych. Pakiety w zależności od profilu schorzeń ( np. kardiologiczne, hormonalne, markery nowotworowe itp.) – wykaz paneli jest do wglądu na zakładce: zakres badań.

Godziny przyjęć

Laboratorium – Jaworzno, ul. Farna 14

• Czynne: 06.30 – 14.00 (poniedziałek – piątek)
• Pobieranie materiału: 06.30 – 09.00 (poniedziałek – piątek)

Punkty pobrań materiału

ul. Piłsudskiego 23,
Jaworzno, Os. Podłęże,
07.00 – 09.00 (poniedziałek – piątek)

Odbiór wyników

• W Laboratorium Jaworzno, ul. Farna 14 w recepcji, w dniu badania do godziny 14.00
• W punktach pobierania w dniu następnym w godzinach przyjęć.

KONTAKT

Adres

ul. Farna 14
43-600 Jaworzno
bogdali@post.pl

Godziny pracy

Pn – Pt: 9.00-18.00
Sb, Nd: zamknięte

Laboratorium

32 614 14 11
6:30 - 14:00

Gabinety lekarskie

32 615 00 66
15:00 - 18:00